Opinie osób korzystających z usług

"Ośrodek Serafin poleciła mi znajoma, kiedy zobaczyła, że już nie daję sobie rady z opieką nad moim mężem. Długa choroba bardzo go zmieniła, im bardziej podupadał na zdrowiu, tym bardziej nieprzyjemny i zgorzkniały się stawał. Mimo moich usilnych starań zawsze wszystko było „źle” i „nie tak”. Miałam wyrzuty sumienia, że nie potrafię odpowiednio się nim zająć. Po wysłuchaniu o moich problemach, Pani Prezes Ośrodka Serafin zaproponowała mi pomoc Pani Marii. Mogę powiedzieć, że Pani Maria wręcz uratowała nam życie – tak mi, jak i mojemu mężowi. Od samego początku Pani Maria wykazała świetne podejście do mojego męża. Podeszła do niego nie tylko profesjonalnie i stanowczo, ale też z zachowaniem szacunku i współczucia. Dzięki Pani Marii moje życie wreszcie powróciło do normy, mogę znowu cieszyć się życiem wiedząc, że i mój mąż ma zapewnioną odpowiednią opiekę. Dziękuję!!!"


-- Dorota"Chciałabym z całego serca polecić Ośrodek Serafin, a w szczególności jedną z opiekunek – Panią Basię. Pani Basia pojawiła się w naszym życiu w momencie, kiedy naprawdę potrzebowaliśmy pomocy w opiece nad naszym tatą. Zależało nam w szczególności, aby opiekunka była osobą, w towarzystwie której tata czułby się komfortowo i dobrze. Tata łatwo wyrabia sobie zdanie o ludziach, więc dobór odpowiedniej osoby był kluczem do sukcesu. Jako osoba wykształcona, tata lubi czytać wiersze i prowadzić rozmowy „na poziomie”. Pani Basia okazała się być doskonałym towarzyszem, bystrym rozmówcą i dobrym słuchaczem. Pani Basia pomaga tacie zachować godność, dzięki niej zawsze czuje się dowartościowany. Często opowiada nam o wspólnie spędzanych z nią chwilach. Cała nasza rodzina jest zachwycona opieką sprawowaną przez Panią Basię i jesteśmy niezmiernie wdzięczni Ośrodkowi Serafin za tak doskonały dobór pracowników! "
"Usługi opiekuńcze wykonywane są profesjonalnie i z kulturą . Opiekunki są miłe i oddane.Reakcja na jakiekolwiek uwagi, czy wnioski jest natychmiastowa i skuteczna. Polecam"


-- P. Dempc"Opieka była pełniona nad osobą z demencją starczą. Opieka była wykonywana profesjonalnie oraz zgodnie z wytycznymi wskazanymi przez osobę zlecającą."


-- P. Nowak"Współpracuje z ośrodkiem od roku, opiekunowie są profesjonalnie przygotowani do swojej pracy. Usługi świadcza w sposób jak najbardziej satysfakcjonujący. Mój ojciec pozostający pod opieką pracowników ośrodka jest zadowolony. Polecam usługi Ośrodka Serafin."


-- Abryszyńska"Korzystałam z usług firmy Serafin przy opiece nad wujkiem, chorym na raka. On sam był bardzo zadowolony z opieki i mimo śmiertelnej choroby uśmiechał się do przychodzącej opiekunki, a nawet żartował. Opieka profesjonalna i nie wymagająca mojego nadzoru. Polecam "


-- Justyna"Firma godna polecenia, fachowa obsługa, dobry kontakt, szeroki wachlarz usług."


-- DżafrJak możemy pomóc?


Skontaktuj się z nami:

GDAŃSK 501 161 126; 514 616 961